Haber

Selçuklu’da mahalle muhtarlarıyla istişareler sürüyor

Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı, mahalle muhtarlarıyla 2023 istişare ve değerlendirme toplantılarına devam ediyor.

Selçuklu Belediyesi’nin başarısında değerli bir yeri olan istişare kültürünün örneklerini vermeye devam ediyor. Bu kapsamda Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı, belediye ile vatandaş arasında köprü görevi gören muhtarlarla 2023 yılı istişare ve değerlendirme toplantılarına devam ediyor. Dış mahalle muhtarlarıyla görüşmelerini tamamlayan Lider Pekyatımcı, ilçe genelinde servislerin işleyişine ilişkin merkez mahalle muhtarlarıyla istişarelerini sürdürüyor. Selçuklu Kongre Merkezi’nde düzenlenen istişare toplantısında Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı’ya AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer ve belediye başkan yardımcıları eşlik etti.

“Uyum ve iş birliği ile daha nice güzel hizmetlere imza atacağız”

Asırlık Türkiye hedefiyle her alanda ürettikleri hizmetlere yenilerini eklemek hedefiyle çalıştıklarını belirten Başkan Pekyatımcı, “‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonuyla sahadayız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hizmet üretmeye çalışıyoruz.Konya’da tüm kurumlarımızla her alanda iş birliği içindeyiz ve bu kurumlar mahallelerimizin mihenk taşları olan muhtarlarımız güçlü bir köprü vazifesi görüyor. mahallelerimiz ve belediyelerimiz arasında.Mahallelerdeki hizmetlerimizin işleyişinin karşılığını muhtarlarımız aracılığıyla alıyoruz.Yeni hizmet planlarımıza bu iletişim kanalıyla yön veriyoruz.Muhtarlarımızla uyumumuz hizmet kalitemize de katkı sağlıyor.Bu uyum da oynadı. Hizmetlerin yürütülmesinde büyük rol oynayan, kazandığımız tecrübe, birlikte hareket etme ruhu ve birlikte hareket etme ruhu ile ilçemiz ve şehrimiz için güzel şeyler yapmayı amaçlıyoruz inşallah. d uyumumuz. İstişare toplantılarına katılım ve katkılarından dolayı mahalle muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. – KONYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu