Haber

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Sporcuları Milli Takım Kampında

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü haltercileri Eray Çaylak, Avrupa Gençler ve U15 Halter Şampiyonası’nda ay yıldızlı formayı, Yaşar Karaca ise Avrupa Gençler ve U23 Halter Şampiyonası’nda forma giyecek. Her iki sporcu da katılacakları şampiyona öncesi Türkiye Milli Grup Kampına davet edildi.

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, farklı branşlarda genç yetenekleri Türk sporuna kazandırmaya devam ediyor. Son dönemde katıldıkları şampiyonalarda aldıkları derecelerle dikkat çeken Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Yıldızlar ve U15 Halter Şampiyonası, Avrupa Gençler ve U23 Halter Şampiyonası öncesi iki sporcuyu daha milli gruplara gönderdi.

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Eray Çaylak, 1-10 Temmuz 2023 tarihleri ​​arasında Moldova’da yapılacak Avrupa Yıldızlar ve U15 Halter Şampiyonası öncesi Çankırı’da, Yaşar Karaca ise 23 Temmuz-4 Ağustos 2023 ortalarında Romanya. Gençler ve U23 Halter Şampiyonası öncesi Gaziantep ilinde düzenlenen milli grup kampına katıldı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu