Haber

Eda Ece Kendisine Yapılan Eleştirilere Sessiz Kalmadı! Kötü Niyetle Hakaret Yazanlar Cahildir

Oyunculuğu ve güler yüzlülüğünün yanı sıra yardımları ve takviyeleriyle de memleketin sevilen isimlerinden biri olan Eda Ece, geçtiğimiz günlerde ziyaret ettiği Anıtkabir’deki görüntüleriyle de çok konuşuldu. Konuşması sırasında duygusal anlar yaşayan oyuncuya sosyal medyada çok sayıda hoş yorum ve yerinde temennilerde bulunuldu. Güzel yorumların yanı sıra eleştirilere de maruz kalan Eda Ece, tepkiler karşısında sessizliğini bozdu.

Yaşadığımız depremin ardından depremzedelere destek olan, ortak bağış yayınlarına katılan ve bu dönemde en fazla hassasiyeti gösteren isimlerden biri de Eda Ece oldu.

Son olarak Saadet Çocuk İstismarı ile Mücadele Öğretmen Derneği aracılığıyla geçtiğimiz günlerde depremzedeleri ziyaret etmek için Ankara’ya giden Eda Ece, o dönemde yaşadıklarını sosyal medya hesabından anlatarak ziyaretlerinin devam edeceğini belirtti.

Ankara ziyaretinde Anıtkabir’e de uğramayı ihmal etmeyen ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün huzuruna çıkan güzel oyuncunun duygusal anlarına da tanık olduk ?

Ziyarette yaptığı konuşma ve samimiyetiyle içimizi ısıtan Eda Ece, sosyal medyada çok sayıda yorum aldı. Yorumların ortasında güzel olduğu kadar kötü de olduğunu iddia edebilirsiniz.

O yorumlardan bazıları;

İlk başta yorumlara sessiz kalan Ece, hem Instagram hem de Twitter’dan gelen tepkiler üzerine ağzını açtı;

Twitter’daki bu açıklamalarının ardından ailesinin çok merak ettiğini söyleyen Eda Ece, Instagram hesabından “Karma Aile” diyerek aile fotoğraflarını hayranlarıyla paylaştı.

habercilimli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu