Haber

Dünyaca ünlü harabeler, bakir kumsallar ve modern şehir hayatı gençleri bekliyor.

ÇERÇİOĞLU’DAN GENÇLERE DAVET: SİZLERİ AYDIN’A HOŞ GELDİNİZ

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu, sonuçları açıklanan Yüksek Öğrenim Kurumları Sınavı’nda (YKS) tercih yapacak tüm gençleri Aydın’a davet etti. Çerçioğlu, dünyaca ünlü ören yerleri, temiz kumsalları ve çağdaş kent yaşamıyla Aydın’ın bir öğrenci kenti olduğunun altını çizdi. “Siz gençleri güzel Aydın’ımıza davet ediyoruz. Sizleri Aydın’da görmekten ve bu güzel şehrin havasını sizlerle birlikte solumaktan büyük mutluluk duyacağız.”terimleri kullandı.

Büyükşehir Belediyesi’nin birçok etkinlik düzenlediğini ve gençlerin öğrencilik yıllarını en doğru şekilde geçirmeleri için fırsatlar sunduğunu hazırlayan Çerçioğlu, şöyle konuştu: “Öğrenci olmanın aynı zamanda sosyalleşmek olduğunu biliyoruz. Gençlerimizin daha fazla sosyalleşmesi ve zamanı verimli kullanması için çok çalışıyoruz. Öğrencilerimizin mutlu bir öğrencilik hayatı geçirmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.”söz konusu.

Çerçioğlu, aynı zamanda tarım ve hayvancılık yapan bir şehir olan Aydın’ın diğer illere göre öğrenciler için daha bütçe dostu olduğunu da hatırlattı.

 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu